Baner reklamowy to najtańsza i najczęściej stosowana forma reklamy zewnętrznej. Materiał poliestrowy jest odporny na rozciąganie, rozdarcia i promienie UV. Drukujemy na dwóch rodzajach materiałów banerowych:

  • baner laminowany ekonomiczny – do zastosowań krótko i średniookresowych na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • baner powlekany o zwiększonej odporności na rozdarcia – szczególnie polecany do zastosowań długookresowych i o większych formatach (nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych)
  • baner odblaskowy – baner z powłoką o strukturze plastra miodu, odbijający w nocy światła samochodów, polecany do zastosowań krótko- i średniookresowych, ze względu na swoje właściwości szczególnie przy drogach.

Banery wzmacniamy są zakładkami na brzegach i oczkujemy standardowo w odstępach co ok. 50 cm (na życzenie Klienta zwiększamy liczbę oczek).

Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia banerów laminatem płynnym, chroniącym przed zarysowaniami i blaknięciem kolorów.


Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a ceny naszych usług i produktów zależą od wielu czynników. W celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt.